Toruński producent rolet i bram garażowych

Fart Produkt sp. z o.o. sp. komandytowa

For privacy reasons Google Maps needs your permission to be loaded. For more details, please see our Klauzula informacyjna dla klientów firmy Fart Produkt.
I Accept

Fart Produkt sp. z o.o. sp. komandytowa

ul. Towarowa 3, 87-100 Toruń
woj. kujawsko-pomorskie

NIP 8792684425
REGON 364329880

Telefon: +48 56 623 55 77
Telefon: +48 56 658 93 85
Faks: +48 56 649 57 23

Godziny otwarcia:
Poniedziałek-Piątek: 7:00-16:00
Sobota: 10:00-14:00

Dyrektor ds. marketingu
Marcin Szymanowski (EN)
e-mail: m.szymanowski@fartprodukt.pl
kom. +48 728 807 771
tel. +48 56 623 55 77 (wew. 945)
tel. +48 56 658 93 85 (wew. 945)

Andrzej Kalinowski
e-mail: a.kalinowski@fartprodukt.pl
kom. +48 604 221 237

Tomasz Szadkowski
e-mail: t.szadkowski@fartprodukt.pl
kom. +48 795 538 553

Maciej Karbowiak
e-mail: m.karbowiak@fartprodukt.pl
kom. +48 604 220 983

Karol Rybarczyk
e-mail: k.rybarczyk@fartprodukt.pl
kom. +48 662 414 069

Katarzyna Kaszczuk
e-mail: k.kaszczuk@fartprodukt.pl
kom.: +48 735 923 753

Arkadiusz Lewicki
e-mail: a.lewicki@fartprodukt.pl
kom. +48 692 341 997

Ewelina Chomiak
e-mail: e.chomiak@fartprodukt.pl
kom. +48 791 732 020

Maciej Sawicki
e-mail: m.sawicki@fartprodukt.pl
tel.: +48 795 573 833

Kierownik działu rolet zewnętrznych
Dariusz Sulowski
e-mail: d.sulowski@fartprodukt.pl
kom. +48 794 435 241
tel. +48 56 623 55 77 (wew. 953)

Michał Dobrowolski
e-mail: m.dobrowolski@fartprodukt.pl
tel. +48 56 623 55 77 (wew. 951)

Piotr Czarnecki
e-mail: p.czarnecki@fartprodukt.pl
tel. +48 56 623 55 77 (wew. 926)

Ewelina Wendrowska
e-mail: e.wendrowska@fartprodukt.pl
tel. +48 56 623 55 77 (wew. 946)

Kierownik ds. inwestycji, serwisów i montaży
Przemysław Salamoński
e-mail: p.salamonski@fartprodukt.pl
kom. +48 534 440 360
tel. +48 56 623 55 77 (wew. 946)

Kierownik Działu Sprzedaży
Anna Wapińska
e-mail: a.wapinska@fartprodukt.pl
tel. +48 56 623 55 77 (wew. 922)

Naprawy, przeróbki
Agnieszka Borowicz
e-mail: a.borowicz@fartprodukt.pl
tel. +48 56 623 55 77 (wew. 947)

Przyjmowanie zamówień na osłony wewnętrzne:
e-mail: zamowienia@fartprodukt.pl

Paulina Tomczykowska (rolety materiałowe)
tel. +48 56 623 55 77 (wew. 948)
e-mail: p.tomczykowska@fartprodukt.pl

Magdalena Piórkowska (żaluzje, moskitiery, plisy)
tel. +48 56 623 55 77 (wew. 934)
e-mail: m.piorkowska@fartprodukt.pl

Maciej Cybulski
e-mail: m.cybulski@fartprodukt.pl
kom. +48 602 595 415
tel. +48 56 623 55 77 (wew. 927)

Arkadiusz Manuszkiewicz
e-mail: a.manuszkiewicz@fartprodukt.pl
kom. +48 534 440 361
tel. +48 56 623 55 77 (wew. 943)

Manager ds. eksportu
Mikołaj Modrzyński
e-mail: m.modrzynski@fartprodukt.pl
kom. +48 660 773 282
tel. +48 56 623 55 77 (wew. 962)

Specjalista ds. eksportu
Paulina Zych (FR)
e-mail: p.zych@fartprodukt.pl
tel. +48 56 623 55 77 (wew. 961)

Specjalista ds. eksportu
Anna Jarosz (EN / DE)
e-mail: a.jarosz@fartprodukt.pl
tel. +48 56 623 55 77 (wew. 960)

Dyrektor zarządzający
Grzegorz Zubrzycki
e-mail: g.zubrzycki@fartprodukt.pl
kom. +48 660 491 608
tel. +48 56 623 55 77 (wew. 921)

Kierownik ds. produkcji
Przemysław Małkowski
e-mail: p.malkowski@fartprodukt.pl
kom. +48 539 533 484
tel. +48 56 623 55 77 (wew. 950)

Marcin Osiński
e-mail: ksiegowosc@fartprodukt.pl
tel. +48 56 623 55 77 (wew. 925)
tel. +48 56 658 93 85 (wew. 925)

Brygadzista kierowców
Marcin Domachowski
e-mail: m.domachowski@fartprodukt.pl
kom. +48 668 895 823
tel. +48 56 623 55 77 (wew. 954)

Darek Orłowski
kom. +48 795 531 184

Krystian Kostrzycki
kom. +48 692 069 724

Marek Błażejewski
kom. +48 795 539 592

Tomasz Słowiński
kom. +48 883 845 369

Jakub Dwojacki
kom. +48 532 080 328

Grzegorz Borkowski
kom. +48 692 069 689

Szymon Szewczykiewicz
kom. +48 604 699 126

Karol Kotowski
kom. +48 791 532 020

Rafał Wieczorek
kom. +48 532 728 166

Rafał Knopp
kom. +48 882 792 701